Klaipėdoje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo dideliu kiekiu, įtariama, narkotinių medžiagų (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-12-10 23:12
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo dideliu narkotinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti.
2020 m. rugpjūčio mėn. Klaipėdoje, Medelyno ir Skardžio g. sankryžoje, policijos pareigūnai sulaikė vienoje iš Kretingos įmonių dirbantį Kretingos gyventoją. Asmens automobilyje apžiūros metu rasta narkotinės medžiagos – kokaino ir psichotropinės medžiagos – amfetamino.
Šis 36 m. amžiaus vyriškis teisėsaugai žinomas – anksčiau teistas už suklastoto dokumento panaudojimą ir plėšimą.
Tą pačią dieną tęsiant tyrimo veiksmus Klaipėdoje, Pušyno g., sulaikytas narkotinę medžiagą įtariama platinęs, anksčiau už vagystę teistas, niekur nedirbantis 50 m. amžiaus klaipėdietis. Pastarojo asmens kratos metu rasta apie 100 g (didelis kiekis) kokaino.
Kratos sulaikytojo gyvenamojoje vietoje metu taip pat rasta apie 17 g kokaino, dvejos elektroninės svarstyklės su kokaino pėdsakais, anabolinių androgeninių steroidų (dopingo medžiagų) bei apie 16 000 eurų. Į rastus pinigus nuosavybės teisės laikinai apribotos.
Vienam iš įtariamųjų 36 m. vyrui, paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Kitam įtariamajam – 50 m. klaipėdiečiui, paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, kuri vėliau pakeista į intensyvią priežiūrą.
Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.


Video medžiaga:


  • © 2023 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN