Šiaulių r. pasirodantis ledukas neatsargių vairuotojų automobilius sviedžia į šalikelę

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-11-24 20:37
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių r.

Šiandienos rytas Šiaulių apskrities policijos aptarnaujamoje teritorijoje pažėrė eismo įvykių, kurių kaltininkai – slidžios kelio atkarpos ir nepakankamai atsargus vairavimas. Iš viso vienuolikai vairuotojų diena prasidėjo šalikelėse ar pakelės grioviuose. Laimė, dauguma jų atsipirko patirtu šoku, visgi vienam vairuotojui prireikė rimtos medikų pagalbos.
Apie 7.30 val. Šiaulių r., Žeimių k., slidi kelio danga sujaukė 47 metų Naisiuose gyvenančio vyro planus. Privažiavęs apledėjusį kelio ruožą vairuotojas nesuvaldė „Mitsubishi“ markės automobilio, nuvažiavo nuo kelio ir vertėsi. Vairuotojas patyrė stiprius sužalojimus. Pirminiais duomenimis, automobiliui verčiantis, vyras iš jo iškrito ir buvo prispaustas transporto priemonės ratu. Jis skubiai išvežtas į Respublikinę Šiaulių ligoninę.
Kitiems rytinės šalnos paauklėtiems vairuotojams pavyko išvengti skaudesnių pasekmių –automobiliai apgadinti, tačiau bent jau patiems pavyko išvengti rimtų sužalojimų.
Tiesa, ne visur išvengta susidūrimo su įvairiais kelio elementais. Šiaulių r., Bubių k., dėl į šalikelę nuslydusio automobilio apgadintas kelio atitvaras, o Šiauliuose dėl nuokalnę užklojusio plono leduko nežymiai nukentėjo ženklinimo stulpelis. Pakruojo r., Gegiedžių k., 26 metų vyro nesuvaldytas BMW, važiuodamas į griovį, taip pat dar spėjo kliudyti signalinį stulpelį.
Negalima pamiršti, kad pavojų taip pat kelia prieš automobilį išbėgantys laukiniai gyvūnai. Šįryt dvi vairuotojos, vengdamos susidūrimo su žvėrimis, slidžiame kelyje nesuvaldė savo transporto priemonių ir atsidūrė šalikelėje. Radviliškio r., Butėnų k., 28 metų moters vairuojamas „Volvo“ po tokios akistatos atsidūrė griovyje, o Šiaulių r., Radvilių k., 55 metų vairuotojos „Audi“ – krūmuose.
Ruduo vairuotojus kasmet įpareigoja ne tik pakeisti automobilio padangas, bet ir prisitaikyti prie kintančių oro sąlygų, nuo kurių tiesiogiai priklauso kelių būklė. Nors didelių šalnų dar nepastebime ir keliai kol kas atrodo neslidūs, tačiau vietomis, ypač užmiesčio keliuose, dažnai galima sutikti leduką. Vairuotojams ypač atsargiems reikia būti rytais – tada slidi kelio danga pasirodo netikėtai.


Vyr. specialistė Dovilė Vaitekūnaitė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN