Telšių rajone ieškomas be žinios dingęs Aloyzas Siautilas

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-11-11 19:39
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Telšių r.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Telšių rajono policijos komisariato pareigūnai ieško be žinios dingusio 1955 m. gimusio Aloyzo Siautilo. 2020 m. birželio 28 d. Telšių r., Vabalių k., vyras išėjo iš ūkininko namų ir iki šiol negrįžo, jo buvimo vieta nežinoma.

Dingęs vyras yra apie 160 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, tamsių, šiek tiek pražilusių, plaukų, ant rankos turi tatuiruotę, kurioje pavaizduoti skaičiai 1955, ant dešinės rankos plaštakos ties pirštų sąnariais yra didelis randas.

Asmenų, galinčių suteikti vertingos informacijos apie dingusį asmenį ar apie dingusiojo buvimo vietą, maloniai prašome pranešti Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Telšių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiajai tyrėjai Vilmai Kuzminskienei tel. 8 700 61224, el. paštu vilma.kuzminskiene@policija.lt arba bendruoju pagalbos centro tel. 112.


  • © 2023 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN