Tauragės rajone ilgapirščiai traukia į miškus

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-10-27 07:08
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Tauragės r.

2020 m. spalio 20 d. Tauragės rajone, Mažonų kaime, esančiame miške, „darbavosi“ ilgapirščiai. Pagrindinis vagių taikinys – pušelės.
62-iejų vyriškis informavo, kad pasigedo 500 pušelių. Nuostolius miško savininkas įvertino 1000 eurų. Pareigūnai dėl vagystės pradėjo ikiteisminį tyrimą.
Miško vagystės - masinės ir sunkiai išaiškinamos. Dažniausiai vagys lankosi rudenį, žiemą ir pavasarį, kai miške mažiau žmonių.
Nuo 2020 m. pradžios Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate registruota 11 ikiteisminių tyrimų dėl medienos vagystės iš miško. Tauragės savivaldybėje užregistruotas 1 ikiteisminis tyrimas, Pagėgių savivaldybėje – 4, iš kurių 2 ištirti, Šilalės savivaldybėje – 4, iš kurių taip pat 2 ištirti, Šilutės savivaldybėje užregistruoti 2 ikiteisminiai tyrimai.
Atminkite, kad vagis vilioja neprižiūrimi miškai. Sumažinti vagysčių pavojų galima reguliariai lankantis savo miškuose, bendraujant su girininkijos darbuotojais, su visais, kurie galėtų pastebėti neteisėtą veiką jūsų miško valdoje.
Jei užklupote medienos vagis nusikaltimo vietoje, praneškite apie tai policijos pareigūnams.Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Lina Banienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN