Telšiuose ieškomi tyrimui reikšmingos informacijos galintys turėti

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-10-20 19:14
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Telšių r.

Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate Telšių rajono policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl viešosios rimties trikdymo. Birželio 21 dienos vakare, apie 19.15 val. Telšiuose, Kęstučio gatvėje esančioje aikštelėje, viešoje vietoje buvo pažeista viešoji tvarka ir žmonių rimtis bei panaudotas smurtas prieš vieną vyrą.

Prašome visuomenės pagalbos atpažįstant nuotraukoje užfiksuotus vyrus, kurie gali turėti tyrimui reikšmingos informacijos. Asmenis, atpažinusius vyriškius ar turint kitos vertingos informacijos, prašome susisiekti su Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Telšių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąja tyrėja Vaida Petrikauskienė, tel. 870061242 arba el. paštu vaida.petrikauskiene@policija.lt

Nuotraukoje vyrai galintys turėti informacijos


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN