Prie geresnės kelių infrastruktūros gali prisidėti ir Kretingos gyventojai

Naujienos: Savivalda , 2020-10-12 20:33
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Kretingos r.

Kretingos rajono savivaldybės programa, kai gyventojams prisidėjus 30 proc. savomis lėšomis tvarkomi vietinės reikšmės keliai, davė rezultatų. Tam per pastaruosius ketverius metus Savivaldybė skyrė 673,74 tūkst. eurų, gyventojai – 184,55 tūkst. eurų. Už šias lėšas išasfaltuota 3,8 kilometrų gatvių. Norintys pasinaudoti šia programa paraiškas gali teikti iki šių metų lapkričio 1 d.
Pagal minėtą programą Kretingos mieste praėjusiais metais išasfaltuotas Parko gatvės ruožas nuo žemės sklypo adresu Parko g. 13 pradžios iki Parko g. 25 žemės sklypo pabaigos, jungiamasis kelias tarp Dvaro g. ir Parko g. ir Kalno tako ruožas nuo 2,18 km iki 2,50 km privažiuojamojo kelio prie sodininkų bendrijos „Rasa“.
„Džiaugiuosi, kad atsiranda iniciatyvių kretingiškių, kurie imasi kelius tvarkyti prisidėdami ir patys. Noriu paraginti gyventojus konsultuotis su Savivaldybės specialistais ir pasinaudoti galimybe pagerinti savo gyvenamąją aplinką.“, – sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Girdvainė.
Kretingos rajono savivaldybė kompensuoja iki 70 proc. sumos, reikalingos vietinės reikšmės keliams remontuoti, asfaltuoti. Gyventojams, norintiems prisidėti savo lėšomis, nebereikia laukti bendroje Kretingos rajono savivaldybės tarybos patvirtintoje eilėje.
Gyventojai, norintys pasinaudoti savivaldybės programa, turi pateikti paraišką, kurią įvertinę specialistai įrašo į planuojamų rekonstruoti objektų sąrašą. Vasario mėnesį Tarybos nariams patvirtinus einamųjų metų biudžetą yra pasirašoma finansavimo sutartis, kuria paraiškos teikėjas įsipareigoja savo lėšomis prisidėti prie rekonstravimo darbų projekto ir Savivaldybei sumokėti ne mažiau kaip 30 proc. darbų kainos.
Paraiškų vertinimo ir kelių projektų pripažinimo tinkamais įgyvendinti kriterijai nustatyti finansavimo tvarkos apraše, kuris yra skelbiamas interneto svetainėje www.kretinga.lt.
Paraiškos teikiamos Kretingos rajono savivaldybei: paštu (Savanorių g. 29A, LT-97111 Kretinga) ar elektroniniu paštu (savivaldybe@kretinga.lt) elektroniniu dokumentu, pasirašytu elektroniniu parašu, atitinkančiu Lietuvos Respublikos elektroninio parašo įstatymo reikalavimus. Dėl paraiškų teikimo konsultacijas teikia Vietinio ūkio ir turto valdymo skyrius tel. (8 445) 75 113 arba el. p. sigute.jazbutiene@kretinga.lt.


Daugiau informacijos suteiks:
Jolanta Girdvainė
Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorė
Mob. 8 695 12 350
El. p. jolanta.girdvaine@kretinga.lt


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN