Valstybės dienos paminėjimas ir Šeimos skvero atidarymas Šilutėje

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2020-07-08 22:49
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Liepos 6-ąją, Lietuvos valstybės minėjimo dieną, Savivaldybės meras Vytautas Laurinaitis su gausiai susirinkusiais vaikas bei jų tėveliais žaismingai atidarė šilutiškių lauktą Šeimos skverą. Iš mero ir vaikučių rankų į dangų pakilo kupolas spalvingų balionų, o Šilutės katalikų parapijos klebonas Egidijus Saunorius palaimino naują viešąją erdvę. Atidarymo šventės metu dalyvius linksmino vaikų popchoras „Spindulys“, šokių klubo „Žvaigždūnė“ vaikų grupė, kas norėjo galėjo paragauti Šilutės Hugo Šojaus muziejaus darbuotojų iškeptų vaflių, pūsti muilo burbulus, pasidaryti spalvingą malūnėlį. Renginį organizavo Šilutės kultūros pramogų centras, Šeimos skvero sieną piešiniais papuošė studijos „Gyva grafika“ dailininkas Tadas Šimkus, o jam eskizus paruošė Šilutės meno mokykla.
Pavakare šilutiškiai rinkosi į evangelikų liuteronų bažnyčią pasiklausyti Vilniaus miesto savivaldybės choro „Jauna muzika“ (vadovas ir dirigentas Vaclovas Augustinas) atliekamų kūrinių, o vėliau, 21 val. kartu su visais pasaulio lietuviais sugiedojo tautinę giesmę ir taip pažymėjo Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Šia proga įvairūs renginiai įvyko ir kitose Šilutės rajono savivaldybės seniūnijose, o juose dalyvavo Savivaldybės vadovai.
Netrukus bus atidarytas Zudermano skveras, esantis prie evangelikų liuteronų bažnyčios Šilutėje. Šilutė keičiasi ir gražėja.


šaltinis: https://www.silute.lt/naujienos/valstybes-dienos-paminejimas-ir-seimos-skvero-atidarymas-siluteje/7177


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN