2023-aisiais Kintuose iš viso pasaulio skautus subursianti stovykla

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2020-06-30 03:54
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

Šilutės rajono savivaldybės vadovai birželio 25 d. susitiko su Lietuvos skautijos atstovais. Susitikimo metu aptarta galimybė 2023 metais Kintuose organizuoti jubiliejinę stovyklą, kurioje planuojama sulaukti apie 3000 skautų iš viso pasaulio.

Anot jubiliejinės stovyklos viršininko Pauliaus Tamolės, šios stovyklos organizavimas Savivaldybei atneš didžiulę naudą, nes į stovyklą atvyks daug skautų iš skirtingų pasaulio šalių, atvažiuos vaikų iš įvairių Lietuvos kampelių. Žinia apie Šilutę bei kuo ji patraukli keliautojams, pasklis labai plačiai. „Kiekvieną kartą stovyklą organizuojame vis kitoje savivaldybėje ir ten, kur jos įvyko, pastebime labai didelį išpopuliarėjimą tarp keliautojų“, – kalbėjo P. Tamolė.

Savivaldybės vadovai pritarė svečių idėjai, tad 2023 m. Kintuose bus organizuojama didžiulė skautų stovykla, kuri, manoma, pritrauks į Šilutės kraštą daugybę keliautojų.

Komunikacijos skyrius


šaltinis: https://www.silute.lt/naujienos/2023-aisiais-kintuose-is-viso-pasaulio-skautus-subursianti-stovykla/7151


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN