Klaipėdoje sulaikytas vyras, įtariama, iš gyvenamojo namo pagrobęs didelę sumą pinigų ir aukso dirbinių (Video)

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-06-26 18:28
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Klaipėdos m.

Klaipėdos apskrities VPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai birželio 11 dieną sulaikė 1980 m. gimusį vyrą, įtariamą pasisavinusį didelę pinigų sumą iš gyvenamojo namo Klaipėdos mieste.
Praeityje ne kartą už panašaus pobūdžio nusikaltimus jau teistas, nedirbantis vyras įtariamas tuo, kad š.m. gegužės mėn. pavakarę, kai namuose nieko nebuvo, įsibrovęs į gyvenamąjį namą Klaipėdos m., Kopų g. ir pasisavinęs 12650 eurų grynųjų pinigų bei įvairių juvelyrinių aukso dirbinių. Atlikę daug neviešo pobūdžio operatyvinių veiksmų, Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai nustatė įtariamąjį, pas kurį bute kratų metu buvo rasta didelė suma galimai pasisavintų grynųjų pinigų, įvairių aukso dirbinių, taip pat juoda medžiaginė veido kaukė. Tyrimo metu taip pat nustatyta, jog įtariamasis dalį aukso galimai nunešė perdirbti bei užsisakė masyvų vyrišką aukso žiedą su akute.
Neatmetama galimybė, jog įtariamasis galėjo atlikti ir daugiau panašaus pobūdžio nusikalstamų veikų Klaipėdos mieste.
Teismas įtariamąjį leido suimti dviem mėnesiams. Vyrui pareikšti įtarimai pagal LR BK 178 str. 3 d.
Už vagystę įtariamajam gali grėsti laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN