Šilutės rajone sunaikinta dar viena nelegali gamyklėlė

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-06-15 19:45
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šilutės r.

2020 m. birželio 10 d. apie 14.20 val. policijos pareigūnai tikrindami gautą informaciją, kad Šilutės r., Švėkšnos sen., Pjaulokių k., galimai vyras, 1965 m., laiko ir gamina naminę degtinę pasitvirtino. Patikrinimo metu esančioje teritorijoje buvo rasta visa įranga gaminti naminei degtinei bei apie 3 tonos raugo. Bravore darbavosi du vyrai, gim. 1965 m., ir 1961 m., tačiau darbus užbaigė policijos pareigūnai, kurie išardė rastą bravorą bei konfiskavo raugą.
Atliekant tolimesnius veiksmus buvo atliktos kratos ir vienos kratos metu, gyvenamojo namo rūsyje, Šilutėje, rastos septynios plastikinės 10 litrų talpos, kurios buvo sklidinos naminės degtinės. Taip pat šalia visa to rasta ir kontrabandinių cigarečių: 2 pakeliai ,,Queen superslims”, 10 pakelių ,,Minsk”, 4 pakeliai ,,Premjer”, 30 pakelių ,,NL Full Flavor”, 20 pakelių “Fest”. Iš viso namuose rasta ir paimta 70 litrų naminės degtinės bei 66 pakeliai kontrabandinių cigarečių.
Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 201 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė
Greta Kęsminaitė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN