Tarptautinė vaikų gynimo diena Ventoje

Naujienos: Švietimas , 2020-06-03 19:29
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.
Tarptautinė vaikų gynimo diena Ventoje

Birželio 1 diena – Tarptautinė vaikų gynimo diena. Šia proga, norėtųsi prisiminti Justino Marcinkevičiaus eiles „Vaikų Žemė“.

„Išdykauja, žaidžia, liūdi, siaučia,
Nesvarstydami – kodėl ir kam.
Jeigu šita žemė kam priklauso,
Tai pirmiausia žinoma, vaikams.
Mes gi esam tie, kurie jų laukia,
Laukdavo ir lauks visais laikais.
Tik su jais mes jaučiamės suaugę,
O vieni – mes irgi kaip vaikai“.

Saulėtą birželio 1-mosios popietę, smagus Ventos seniūnijos vaikų būrelis, lydimas paramos šeimai centro socialinių darbuotojų Astos Kiudulienės ir Gitanos Griciuvienės, išsiruošė į Ventos pušyną – su misija paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną - pažaisti, padūkti ir paskanauti, laužo žarijose, paskrudintomis dešrelėmis.

Atvykus į numatytą vietą visi draugiškai kibome į darbus. Vieni užkūrė laužą ir rinko malkas, kiti ruošė stalą – išdėliojo lėkštutes, stalo įrankius, puodelius. Kad laikas neprailgtų, Ventos gimnazijos jaunimo organizacijos „Nestabdyk“ atstovės Vesta ir Liveta pakvietė vaikus į linksmųjų žaidimų ratą.

Išsikepę ir paskanavę, lauže keptomis dešrelėmis, toliau linksmai žaidėme žaidimus, dūkome.

Dėkojame Ventos gimnazijos socialinei pedagogei J. Mikelskienei už pagalbą ir bendradarbiavimą, jaunimo organizacijai „Nestabdyk už finansinę paramą bei šios organizacijos narėms - Ventos gimnazijos moksleivėms Vestai Adomaitytei ir Livetai Lesauskytei už suorganizuotus žaidimus ir puikiai kartu praleistą laiką.

Džiugu, kad buvo galimybė, neformalioje aplinkoje, pabūti su vaikais, pabūti tarp vaikų, ir tuo pačiu prisiminti vaikystę – pabūti vaiku. Malonu matyti vaikų šypsenas, gebėjimą reikšti savo jausmus, mintis ir emocijas.

Parengė socialinės darbuotojos, dirbančios su šeimomis: G. Griciuvienė ir A. Kiudulienė
šaltinis: https://akmene.lt/naujienos/tarptautine-vaiku-gynimo-diena-ventoje/1703


  • © 2022 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN