Neužrakintas darbo kabinetas – puiki galimybė ilgapirščiui įlįsti į jūsų rankinę

Naujienos: Teisėtvarka , 2020-05-19 19:06
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Šiaulių r.

Vasario 24-osios popietę vienos Šiaulių bendrovės darbuotoja, disponuojanti įmonei priklausančia banko kortele, buvo nemaloniai nustebinta bendrovės buhalterės telefoninio skambučio. Finansininkė pranešė, kad, pasinaudojus bendrovės banko kortele, iš sąskaitos buvo paimta 600 eurų. Šis faktas nebūtų sulaukęs dėmesio, jei ne viena aplinkybė - kortele disponuojanti darbuotoja turėjo teisę pinigus tik įnešti į kasą, o jų paimti – ne.
Moteris griebėsi kabinete ant kėdės laikomos rankinės, o joje piniginės su bendrovės banko kortele nebuvo. Ji gerai prisiminė, kad, važiuodama į darbą, piniginę įsidėjo į rankinę. Tačiau, šiaulietė, rankinę pasidėjusi kabinete ant kėdės, pati kabinete buvo ne visą dieną. Pasirodo, kabinetas niekada nebūna užrakintas - nuo darbuotojos atėjimo į darbą iki išėjimo iš jo. Į kabinetą gali patekti bet kas. Tą dieną, kai moteris buvo net išvykusi iš į įmonės, kabinetas taip pat liko neužrakintas.
Ir dar. Labai svarbi detalė – piniginėje buvo ne tik banko kortelė, bet ir lapelis su užrašytu jos PIN kodu. Vaizdžiai sakant, nurodyta ne tik, kur yra seifas su pinigais, bet dar ir pridėtas raktas nuo jo.
Kas pasisavino šiaulietės piniginę, kol kas nenustatyta, tačiau, kas paėmė pinigus, bankomato kameros užfiksavo. Ikiteisminį tyrimą atliekantys Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai prašo padėti nustatyti šio asmens tapatybę. Atpažinusius šį vyrą gyventojus prašome paskambinti telefonais (8 670) 63714, (8 601) 74351 arba parašyti elektroniniu paštu arvydas.meizys@policija.lt.


Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN