Sąžiningo telšiškio dėka, Airijos pilietei grąžinta pamesta piniginė su visu turiniu

Naujienos: Asmenybės , 2018-08-13 18:56
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Rugpjūčio 9-osios pavakare į Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą atvyko telšiškis Adolfas, kuris atidavė Telšių miesto centre, automobilių stovėjimo aikštelėje, rastą piniginę. Patikrinus jos vidų, buvo nustatyta, kad pamesto daikto savininkė – Airijos pilietė. Piniginės viduje, kartu su įvairiais asmens dokumentais, rasti ir beveik 200 eurų grynųjų pinigų, kuriais nesusigundė sąžiningas telšiškis.

Socialinių tinklų pagalba, operatyviai buvo susisiekta su piniginės savininke, kuri jau tą patį vakarą atvyko atsiimti pamesto daikto. Mergina, kuri į Telšius užsuko trumpai viešnagei, negailėjo padėkos žodžių jos piniginę grąžinusiam vyrui. Akivaizdu, kad jei ne pilietiškas telšiškio poelgis, ši istorija galėjo pasisukti kiek kitokia, užsienio pilietei gerokai apsunkinta, linkme.

Pirmadienį policijos komisariate apsilankė pakviestas Adolfas, kuriam Telšių apskr. VPK viršininko pavaduotojas, atliekantis viršininko funkcijas, Robertas Jagminas padėkojo už pilietišką ir sąžiningą poelgį, kuris yra puikus pavyzdys visiems gyventojams. Svetimais pinigais nesusigundęs vyras papasakojo, kad piniginę pastebėjo važiuodamas automobiliu. Jį sustabdęs ir nuo žemės pakėlęs rastą daiktą, nė nesudvejojęs pristatė į policijos komisariatą, savininkui rasti.


  • © 2024 - Visos teisės saugomos.
  • Redakcijos ir publikuojamų straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.
  • Už autorių pateiktų straipsnių turinį, nuotraukas ir kitą medžiagą redakcija neatsako. Už užsakovų pateiktų skelbimų ir reklamų turinį ir klaidas redakcija neatsako. Galimai užgaulingi, įžeidžiantys ar kitaip šmeižiantys skaitytojų komentarai pastebėjus ištrinami.
  • Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.
  • Susisiekite su redakcija: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN