Akmenės seniūnijos stalo tenisininkai – X Lietuvos seniūnijų žaidynių prizininkai

Naujienos: Gyvenimo būdas , 2017-09-21 21:50
El. pašto adresas: paleicik@gmail.com

Jau dešimtąjį kartą vykusiose Lietuvos seniūnijų sporto žaidynėse dalyvavo ir pajėgiausi Akmenės rajono seniūnijų sportininkai. Keturios rajono komandos sėkmingai įveikė Šiaulių regiono atrankinį etapą, kuris vyko Radviliškyje.

Naujosios Akmenės šaškininkų komanda: Bronius Rupšys, Algimantas Barauskis ir Emirana Teslionokaitė, tapo komandinių šaškių varžybų nugalėtojais, Papilės seniūnijos krepšininkai Rytis Andriuška, Justinas Statkus, Armandas Jokūbauskas, Lukas Status nugalėjo krepšinio 3x 3 varžybose, Naujosios Akmenės atstovai – Albertas Valančius, Stasys Valančius, Evita Teslionokienė – komandinėse šachmatų varžybose iškovojo I vietą. Akmenės seniūnijos stalo tenisininkai Neringa Dargevičiūtė, Kęstutis Barauskas ir Gintautas Adomaitis atrankos varžybose nusileido Kelmės sportininkams ir užėmė II vietą. Šie sportininkai garbingai atstovavo Akmenės rajono savivaldybei X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinėse varžybose.

Jonavoje įvyko masiškiausias mėgėjų sporto renginys – X Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalinis etapas. Po iškilmingo renginio atidarymo užvirė kovos aštuonių sporto šakų aikštelėse, kuriose rungtyniavo komandos iš 60 savivaldybių.

Akmenės rajono Papilės seniūnijos vaikinams šiek tiek pritrūko sėkmės prasibrauti iki finalinio ketverto, komanda užėmė 5–8 vietą krepšinio 3x3 varžybose, Naujosios Akmenės šaškininkų komanda varžybose užėmė 12 vietą. Šiemet geriau sekėsi Naujosios Akmenės šachmatininkams – jie užėmė 6 vietą. Puikiai žaidynėse kovojo Akmenės seniūnijos stalo tenisininkai Neringa Dargevičiūtė, Kęstutis Barauskas ir Gintautas Adomaitis – kovoje dėl III vietos susitiko su Kelmės atstovais. Palaikomi visos rajono sportininkų delegacijos, mūsų rajono atstovai atsirevanšavo už atrankos varžybas ir nugalėję kelmiškius buvo apdovanoti žaidynių bronzos medaliais.

Galutinėje žaidynių rezultatų suvestinėje tarp 41 rajono Akmenės rajono savivaldybė užėmė 12 vietą.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Zita Stanislauskienė http://akmene.lt/go.php/lit/Placiau-/1