Iškovoti akmeniškių du kelialapiai į Lietuvos mini jaunučių (iki 11 metų) čempionatą

Naujienos: Sportas , 2019-05-02 20:55
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.
Iškovoti akmeniškių du kelialapiai į Lietuvos mini jaunučių (iki 11 metų) čempionatą

Balandžio 30 dieną Panevėžyje įvyko atrankinės varžybos į Lietuvos mini jaunučių (iki 11 metų) stalo teniso čempionatą. Atrankoje dalyvavo 4 Akmenės rajono sporto centro auklėtiniai: E. Teslionokaitė (Gailaičių k.), J. Zaveckis (Sablauskių k.), V. Guginytė ir E. Antanaitis abu iš Naujosios Akmenės.Berniukų grupėje varžėsi 18 žaidėjų iš Šiaulių, Panevėžio, Zarasų, Joniškio ir Akmenės dėl 7 kelialapių į Lietuvos mini jaunučių čempionatą. Juras Zaveckis iškovojo 4 vietą ir kelialapį į kitą savaitę Vilniuje vyksiantį čempionatą.

Mergaičių grupėje varžėsi 16 žaidėjų iš tų pačių miestų kaip ir berniukų dėl lygiai tiek pat kelialapių. Vita Guginytė iškovojo 5 vietą ir kelialapį čempionatą.

Lietuvos mini jaunučių (iki 11 metų) čempionatas įvyks gegužės 11-12 dienomis Vilniuje, kuriame varžysis pajėgiausi šalies jaunieji stalo tenisininkai – 36 berniukai ir 36 mergaitės.

Sveikinu savo jaunuosius auklėtinius, tegul jiems užtenka kantrybės ir ryžto nelengvame stalo teniso darbe.

Akmenės rajono sporto centro stalo teniso mokytojas metodininkas Kęstutis Barauskas


© 2020 - Visos teisės saugomos. Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką sutikimą. Susisiekite su mumis: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN