URM vyko ryšių su diaspora koordinatorių Lietuvos savivaldybėse susitikimas

Naujienos: Savivalda , 2019-04-03 18:59
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.
URM vyko ryšių su diaspora koordinatorių Lietuvos savivaldybėse susitikimas

Balandžio 2 d. Užsienio reikalų ministerija, koordinuojanti programos „Globali Lietuva“ įgyvendinimą, kartu su Lietuvos savivaldybių asociacija surengė ryšių su diaspora koordinatorių Lietuvos savivaldybėse susitikimą.

Renginys skirtas aptarti užsienyje gyvenančių tautiečių bendruomeniškumo ir pilietiškumo skatinimą, diasporos ryšių su gimtaisiais regionais vystymo svarbą. Susitikime dalyvavo atstovai iš 31 Lietuvos savivaldybės, tarp kurių buvo ir mūsų rajono atstovai – mero patarėjas Tomas Martinaitis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Edgaras Silvaško ir Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus visuomenės informavimo specialistė Ieva Ištuganovaitė.

Bendruomenių vystymo iniciatyvas ir bendradarbiavimo su savivaldybėmis galimybes pristatė projekto „Renkuosi Lietuvą“ atstovai, konsultuojantys į Lietuvą norinčius grįžti ir jau sugrįžusius asmenis. Patirtimi telkiant užsienyje gyvenančius lietuvius pasidalijo Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, projekto „City Alumni“, Pasaulio lietuvių bendruomenės pilietinės iniciatyvos „Dabar 2019“ atstovai.

Renginio dalyviams buvo pristatyta naujausia užsienio lietuvių apklausa, referendumo dėl pilietybės išsaugojimo komunikacijos strategija, aptartos projekto „Globalūs regionai“ aktualijos.

Norintys daugiau sužinoti apie galimybes grįžus į Akmenės rajoną, kviečiame apsilankyti „Globali Akmenė“ interneto svetainėje.Savivaldybės administracijos
Tarptautinio bendradarbiavimo ir komunikacijos skyriaus
visuomenės informavimo specialistė
Ieva Ištuganovaitė

šaltinis: http://akmene.lt/go.php/lit/Urm-vyko-rysiu-su-diaspora-koordinatoriu-lietuvos-savivaldybese-susitikimas


© 2020 - Visos teisės saugomos. Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką sutikimą. Susisiekite su mumis: zemaitija.lt@gmail.com
LT RU EN