Akmeniškis apgynė triatlono čempiono titulą

News: Sport , 2019-08-07 21:30
El. pašto adresas: zemaitija.lt@gmail.com
Vietovė: Akmenės r.

2019 m. rugpjūčio 3 dieną Kupiškyje surengtame atvirajame Lietuvos triatlono sprinto čempionate V3M grupėje Naujosios Akmenės gyventojas Vytautas Ruškys pakartojo ankstesnių metų rezultatą – vėl tapo nugalėtoju. Jis 400 metrų plaukimo, 10 kilometrų važiavimo dviračiu ir 2,5 kilometrų bėgimo distancijoje finišavo per 41 minutę 34 sekundes. Tuo pat metu vykusio Baltic cup IV etapo įskaitoje naujaakmeniškis pelnė antrąją vietą, greičiau finišavo varžovas iš Latvijos.

Prieš mėnesį, liepos 7-ają, Trakuose vykusiame olimpinės distancijos triatlono čempionate Vytautas Ruškys toje pačioje V3M grupėje laimėjo sidabro medalį. Per 3 valandas 5 minutes 1 sekundę įveikė 1500 metrų plaukimo, 40 kilometrų važiavimo dviračiu ir 10 kilometrų bėgimo nuotolį. Sportininkas olimpinėje distancijoje varžėsi po 36 metų pertraukos, debiutavęs 1983 metais pirmą kartą Lietuvoje ir tuo metu jai priklausiusioje Sovietų Sąjungoje surengtose triatlono varžybose.

Besirengdamas šio sezono triatlono startams 61 metų veteranas šiemet tarp bendraamžių laimėjo bronzą Lietuvos akvatlono čempionate Vilniuje (kovo 1 dieną), Lietuvos dviračių plento čempionato grupinėse lenktynėse Šilalėje (birželio 30 dieną), Lietuvos dviračių MTB XCO čempionate Bubiuose (liepos 20 dieną), laimėjo Lietuvos kalnų dviračių maratoną Panevėžio rajono Naujamiestyje (liepos 27 dieną), taip pat tapo kelių etapų nugalėtoju Lietuvos bėgimo taurės ir Lietuvos dviračių MTB Jeep taurės varžybose.

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Zita Stanislauskienė