Telšių r., policiją antiradaru „gaudęs“ vairuotojas neteko prietaiso ir užsidirbo baudą


Vykdydami eismo dalyvių kontrolę, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai didžiausią dėmesį skiria keliuose pavojų keliantiems vairuotojams: neblaiviems, neturintiems teisės vairuoti, automobilį valdantiems chuliganiškai, kalbantiems mobiliuoju telefonu, viršijantiems leistiną važiavimo greitį. Kai kurie pažeidimai matomi akivaizdžiai, o kai kuriems nustatyti būtinos specialiosios priemonės. Tačiau nedrausmingi vairuotojai, bandydami išvengti baudos už pažeidimą, pareigūnų naudojamus prietaisus bando „pergudrauti“. Vienas toks vairuotojas demaskuotas lapkričio 10-osios rytą, apie 7.36 val.

Telšių r., kelio Šiauliai-Palanga 67-ajame kilometre, bendrovei priklausantį „Mercedes Benz 313“ vairavęs 70-metis (gyv. Šiaulių r., Kuršėnuose), automobilyje buvo įsirengęs antiradarą, trukdantį matuoti greitį. „Toks įrenginys, aptikęs policijos pareigūnų naudojamą greičio matuoklį, garso signalu perspėja apie tai vairuotoją. Tad eismo dalyvis, važiuodamas didesniu nei leistina greičiu, turi galimybę spustelėti stabdžio pedalą ir su policijos tarnybiniu transportu prasilenkti važiuodamas tvarkingai“, – apie antiradaro funkciją pasakojo Telšių apskr. VPK Kelių policijos skyriaus viršininkas Robertas Gečas. Kaip teigė pareigūnas, tokio tipo vairuotojai linkę viršyti važiavimo greitį, dėl ko gali kilti pavojus saugiam eismui.

Už įrengtą neleistiną prietaisą, vadovaujantis LR ANK 415 str. 4 d., jis iš vairuotojo konfiskuotas bei paskirta 30 eurų piniginė bauda. Policijos pareigūnai ragina vairuotojus ne ieškoti būdų, kaip išvengti baudos, o važiuoti tvarkingai, vadovaujantis Kelių eismo taisyklių reikalavimais.


Andrius, 32

2017-11-13

Prisijunk prie „Žemaitija“


Prisijunk su „Facebook“

Ar nori su ja susitikti?

Taip Ne


Pradėk žaisti „Netikėtus susitikimus“

Žaisk mūsų populiarųjį „Netikėtų susitikimų“ žaidimą, kad surastum sau tinkamus naudotojus. Tai yra puikus būdas pralaužti ledus ir pradėti pokalbius!

Žaisk „Netikėtus susitikimus“

Ar tau patinka „Žemaitija“?