Policija padėkojo kuršėniškei, padėjusiai sugauti girtą kelių gaidelį


Lapkričio 29 d. Šaulių miesto ir rajono policijos komisariate pagerbta pilietiškumą parodžiusi kuršėniškė Ingrida Andrikaitė. Komisariato viršininkas Ričardas Šiumberevičius jai įteikė Angelo sargo skulptūrėlę, kuri dovanojama policijai pagalbą suteikusiems Šiaulių apskrities gyventojams.
Lapkričio 18-osios vakare Ingrida Šiaulių rajone padėjo sulaikyti girtą kelių erelį. Moteris nustėro, kai ties Micaičių gyvenviete prieš pat jos draugo vairuojamą automobilį iš šalutinio keliuko iššoko automobilis Renault Laguna. Keleivio vietoje sėdėjusi Ingrida iš karto suprato, kad šio automobilio vairuotojas elgiasi neadekvačiai. Link Varputėnų kaimo važiuojanti jo vairuojama transporto preimonė blaškėsi po visą kelią, ne kartą išvažiuodama į priešpriešinę eismo juostą. Greitis buvo didžiulis - Renault Laguna lėkė daugiau nei 130 km/h.
Ingrida su draugu nepaleido šio automobilio iš akiračio, paskambino Bendrojo pagalbos centro telefonu, pranešė apie girto vairuotojo keliamą pavojų ir toliau jį sekė. Po 7-8 minučių Renault Laguna sustojo poilsio aikštelėje ir tuo metu prie jos privažiavo policijos pareigūnai. Automobilį vairavusiam 51- nerių metų kauniečiui nustatytas 1,6 prom. girtumas. Jis buvo nušalintas nuo vairavimo ir uždarytas į areštinę. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai jam pradėjo ikiteisminį tyrimą. Vairuotojo laukia teismo procesas, nes dabar už tai, kad automobilis vairuojamas apsvaigus daugiau negu 1,5 prom., įstatymas numato baudžiamąją atsakomybę.
Tai - ne pirmas kartas, kai šis kaunietis įkliūna girtas už vairo. Prieš ketverius metus jis už tokį pat pažeidimą jau baustas. Šiam vyrui laikytis kelių eismo taisyklių – misija neįmanoma, nes jo biografijoje – nuolatiniai susitikimai su policijos pareigūnais dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo.
Šiaulių apskrities policija dėkoja girtų vairuotojų netoleruojantiems žmonėms ir ragina tokiais atvejais visuomet nedelsiant skambinti bendrajam pagalbos centrui telefonu 112.
Pastebėjai prie vairo girtą vairuotoją? Būtinai pranešk! Taip pilietiškai pasielgęs, išgelbėsi ne vieną gyvybę.

Atstovė spaudai Gaila Smagriūnienė


Andrius, 31

2017-12-01

Prisijunk prie „Žemaitija“


Prisijunk su „Facebook“

Ar nori su ja susitikti?

Taip Ne


Pradėk žaisti „Netikėtus susitikimus“

Žaisk mūsų populiarųjį „Netikėtų susitikimų“ žaidimą, kad surastum sau tinkamus naudotojus. Tai yra puikus būdas pralaužti ledus ir pradėti pokalbius!

Žaisk „Netikėtus susitikimus“

Ar tau patinka „Žemaitija“?