Naujojoje Akmenėje viešėjo Mažeikių rajono savivaldybės atstovai


Savivaldybėje viešėjo grupė mažeikiškių, atvykusių į varžybas „Sportas vienija – laimi visi“. Šios varžybos – tai dalis renginių, skirtų paminėti Vietos savivaldos dienai.

Pirmiausia Mažeikių rajono savivaldybės darbuotojų delegacija, vadovaujama mero patarėjo akmeniškių kraštiečio Giedriaus Petrulevičiaus, susipažino su Akmenės rajono savivaldybės pasiekimais, įdomiausia veikla, ateities lūkesčiais. Apie juos svečiams papasakojo Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas. Vėliau mažeikiškiai ir akmeniškiai Naujosios Akmenės miesto Ramučių gimnazijos sporto salėje rungėsi įvairiose varžybose. Po smagaus apšilimo komandos susikovė kvadrato aikštelėje, rankų taiklumą išmėgino smiginio varžybose, įvairiose estafetėse demonstravo ne tik miklumą, išradingumą, ištvermę, bet ir loginį mąstymą. Pralaimėjusiųjų nebuvo – nugalėjo draugystė. Ir varžybose svarbiausiu tikslu keltas ne nugalėtojų išaiškinimas, o sveikas popietės praleidimas judant, mankštinantis, sportuojant.Savivaldybės administracijos ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė

akmene.lt


Andrius, 31

2017-10-11

Prisijunk prie „Žemaitija“


Prisijunk su „Facebook“

Ar nori su ja susitikti?

Taip Ne


Pradėk žaisti „Netikėtus susitikimus“

Žaisk mūsų populiarųjį „Netikėtų susitikimų“ žaidimą, kad surastum sau tinkamus naudotojus. Tai yra puikus būdas pralaužti ledus ir pradėti pokalbius!

Žaisk „Netikėtus susitikimus“

Ar tau patinka „Žemaitija“?