Plungėje prasidėjo moksleivių krepšinio sezonas


2017 m. spalio 10 dieną "Žemaitijos suvenyras" sporto salėje vyko Plungės sporto ir rekreacijos centro krepšinio sezono atidarymo šventė. Renginio metu buvo pristatytos moksleivių krepšinio lygos čempionato aukščiausiame divizione dalyvaujančios komandos. Kaip ir praėjusiame sezone, šiemet čia rungtyniaus net 4 Plungės SRC komandos: merginų komanda SRC - „Inesa“ treniruojama J. Mefiodienės, vaikinų komanda Plungės SRC - „Litnaglis“ - treneris V. Lapis ir G. Glikmano treniruojamos berniukų komandos Plungės SRC - „Anra investicija“, Plungės SRC - „Lagūna. Po praėjusio sezono net trys komandos tapo prizininkėmis – į Plungę atkeliavo visų spalvų medaliai. Tikimės, kad ir šiame sezone komandos sieks pačių aukščiausių vietų.
Krepšininkus ir Centro trenerius pasveikinti atvyko Plungės r. savivaldybės meras A. Klišonis, UAB „Plungės lagūna“ generalinis direktorius D. Bieliauskas ir Plungės r. savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistė Julija Čiuželienė.

Šventę vainikavo krepšinio lygos „A“ diviziono varžybos tarp Plungės SRC - „Litnaglis“ ir Mažeikių SM komandų. Nuo pirmų minučių plungiškiai išsiveržė į priekį ir laimėjo rungtynes rezultatu 96-72. Rezultatyviausiai žaidė komandos kapitonas Lukas Kreišmontas 19 taškų, 15 kartų atkovojo kamuolį, 27 naudingumo balai, Rokas Rutkus - 16 taškų, Mantas Mažeika - 15 taškų, Arijus Adomauskas - 13 taškų ir Dovydas Lebrikas - 11 taškų.

Sekančias rungtynes namuose SRC -"Litnaglis" žais spalio 22 d. 13 val. su Jonavos KKSC komanda. Kviečiame visus plungiškius palaikyti savo miesto komandą!


Plungės SRC inf.Andrius, 31

2017-10-12

Prisijunk prie „Žemaitija“


Prisijunk su „Facebook“

Ar nori su ja susitikti?

Taip Ne


Pradėk žaisti „Netikėtus susitikimus“

Žaisk mūsų populiarųjį „Netikėtų susitikimų“ žaidimą, kad surastum sau tinkamus naudotojus. Tai yra puikus būdas pralaužti ledus ir pradėti pokalbius!

Žaisk „Netikėtus susitikimus“

Ar tau patinka „Žemaitija“?