Kuršėniškiai ir toliau išlieka tarp lyderių


Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos imtynininkai spalio 7 dieną rungėsi LR mokinių – jaunučių imtynių pirmenybėse. Į šį renginį susirinko sportininkai iš įvairių Lietuvos regionų, kurie parodė savo pasirengimą ir bandė apginti savo ir savo komandos sportinį vardą. Varžybose dalyvavo 12 komandų, per 100 atletų.
Šiaulių rajono imtynininkų sunkus darbas ir kiekvienų treniruočių metu išlietas prakaitas buvo įvertintas. Kuršėniškiai iškovojo 3 medalius ir bendroje komandinėje įskaitoje liko 3 vietoje. Pirmąją komandinę vietą užėmė Visagino, antrąją Klaipėdos komanda.
Pirmenybių čempionu tapo: Eimantas Andriuška (iki 32 kg), kuris nuo pirmos kovos iki pat finalo ėjo užsibrėžtu keliu link aukso medalio.
Sidabro medaliu pasidabino Karlos Kulinčenko (iki 47 kg), sportininkas stipriai patobulėjęs ir dar ne vieną kartą matysime jo pavardę tarp prizininkų. Bronzą iškovojo Arnas Andrejavas (iki 42 kg), jaunas perspektyvus sportininkas, daugkartinis respublikinių varžybų prizininkas. Dėl bronzos rungėsi dar du kuršėniškiai ir liko penkti, tai Vaidas Savickas (iki 32 kg) ir Lukas Jucius (iki 53 kg).
Sportininkus treniruoja Alvydas Tilenis ir Gediminas Jonuškis.

kursenai.lt


Andrius, 31

2017-10-10

Prisijunk prie „Žemaitija“


Prisijunk su „Facebook“

Ar nori su ja susitikti?

Taip Ne


Pradėk žaisti „Netikėtus susitikimus“

Žaisk mūsų populiarųjį „Netikėtų susitikimų“ žaidimą, kad surastum sau tinkamus naudotojus. Tai yra puikus būdas pralaužti ledus ir pradėti pokalbius!

Žaisk „Netikėtus susitikimus“

Ar tau patinka „Žemaitija“?