Bendruomenės pareigūnės tauragiškius kvietė prisijungti prie Laisvės gynėjų dienos minėjimo


Pagerbdamos už Lietuvos laisvę kovojusiųjų atminimą, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) bendruomenės pareigūnės sausio 12-ąją tradiciškai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos „Neužmirštuolė“.
Minėdamos šią Lietuvai reikšmingą datą, pareigūnės Tauragėje, šalia prekybos centro „Maxima“, miesto gyventojus kvietė prisijungti prie iniciatyvos ir kiekvienam įteikė po Neužmirštuolės žiedą.
Tauragiškiai sausio 13-osios proga buvo skatinami susimąstyti ir prisiminti, kodėl yra laisvi. Neužmirštuolės žiedas įprasmina pagarbą žuvusiesiems ir nukentėjusiesiems kovojant už Lietuvos laisvę, tad žiedą gavę tauragiškiai buvo kviečiami simboliškai jį įsisegti prie savo širdies ir taip išreikšti dėkingumą bei pagarbą šviesiam Laisvės gynėjų atminimui. Ne vienas vyresnio amžiaus tauragiškis pasidalijo savo asmeniniais prisiminimais bei išgyvenimais, susijusiais su prieš 27-erius metus vykusiais šiurpiais įvykiais.
Tauragės apskr. VPK bendruomenės pareigūnės dėkoja prisijungusiems prie iniciatyvos ir pagerbusiems tuos, kurie savo gyvybėmis ateities kartoms iškovojo klestinčią valstybę, geresnį pasaulį bei orų gyvenimą.Komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Lina BanienėAndrius, 32

2018-01-12

Prisijunk prie „Žemaitija“


Prisijunk su „Facebook“

Ar nori su ja susitikti?

Taip Ne


Pradėk žaisti „Netikėtus susitikimus“

Žaisk mūsų populiarųjį „Netikėtų susitikimų“ žaidimą, kad surastum sau tinkamus naudotojus. Tai yra puikus būdas pralaužti ledus ir pradėti pokalbius!

Žaisk „Netikėtus susitikimus“

Ar tau patinka „Žemaitija“?