Apie Astridą Lindgren Sedos bibliotekoje


Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos miesto filiale lapkričio 8 d. vyko valandėlė „Prisiminkime Astridą Lindgren“. Į biblioteką susirinko Sedos darželio vaikai su auklėtojomis Zinaida Sakalauskiene ir Raimonda Kontrimiene.
Bibliotekininkė Janina Kelerienė parodė vaikams knygeles, papasakojo, kaip jos sudėliotos į lentynas, kiek jų daug čia yra. Ji pristatė populiarių vaikų knygelių autorę Astridą Lindgren, kurios 110 metų gimimo jubiliejus minimas šiais metais, ir pakvietė vaikus pažiūrėti filmuką, sukurtą pagal jos knygą „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyveno ant stogo“. Bibliotekininkė vaikams papasakojo apie rašytojos vaikystę, parodė knygelę „Svečiuose pas Astridą Lindgren“, iliustruotą nuotraukomis, kuriose galima pamatyti, kaip atrodė Astridos kambarys, stalas, prie kurio kūrė istorijas vaikams. Renginėlio dalyviai susipažino su A. Lindgren knygomis: „Pepė ilgakojinė“, „Broliai liūtaširdžiai“, „Smarkuolė Kaisa“.
Po to vaikai žaidė įvairius žaidimus: minė mįsles, užrištomis akimis dėliojo ir bandė atskirti dviejų rūšių riešutus, džiaugėsi bibliotekoje esančiais žaisliukais, vartė knygeles.
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sedos miesto filialo vyresnioji bibliotekininkė Loreta Mickienė


Nuotraukos Janinos Kelerienės ir Loretos Mickienės


Andrius, 32

2017-11-13

Prisijunk prie „Žemaitija“


Prisijunk su „Facebook“

Ar nori su ja susitikti?

Taip Ne


Pradėk žaisti „Netikėtus susitikimus“

Žaisk mūsų populiarųjį „Netikėtų susitikimų“ žaidimą, kad surastum sau tinkamus naudotojus. Tai yra puikus būdas pralaužti ledus ir pradėti pokalbius!

Žaisk „Netikėtus susitikimus“

Ar tau patinka „Žemaitija“?