Telšiuose, automobiliu „saulutes piešęs“ vairuotojas metams prarado teisę vairuoti (Video)


Spalio 6 d., 19.10 val., Telšiuose, Stoties g., ties žiedine sankryža šalia geležinkelio stoties, patruliuodamas Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnų ekipažas pastebėjo chuliganišką vairuotoją. Pasukę link automobiliu „saulutes piešusio“ vairuotojo, pareigūnai netruko jį sustabdyti. Paaiškėjo, kad pavojų savo ir kitų eismo dalyvių saugumui kėlė, chuliganiškai „Audi A6“ manevravęs 26-erių vairuotojas (gyv. Telšiuose).
Kaip teigė sustabdyto automobilio vairuotojas, tyčia naudodamas rankinį stabdį, susukęs vairą, akseleratoriaus pedalą spaudė ir ratu sukosi norėdamas išbandyti automobilį. Deja, už tokį neatsakingą ir pavojingą pasivažinėjimą, vadovaujantis LR ANK 420 str. 2 d., pareigūnai vairuotojui paskyrė 225 eurų baudą ir vieneriems metams atėmė teisę vairuoti transporto priemones. Pareigūnai nuogąstauja, kad ši nuobauda už chuliganišką pasivažinėjimą bus pamoka ne tik vairuotojui, bet ir kitiems eismo dalyviams.

Video medžiaga:
https://www.youtube.com/watch?v=kYfrXWSLOCE&feature=youtu.beKomunikacijos grupės vyriausioji specialistė Aušra Blaževičienė
Tel.: (8 444) 72416, 8 633 93303, el. p.: ausra.blazeviciene@policija.lt


Andrius, 31

2017-10-10

Prisijunk prie „Žemaitija“


Prisijunk su „Facebook“

Ar nori su ja susitikti?

Taip Ne


Pradėk žaisti „Netikėtus susitikimus“

Žaisk mūsų populiarųjį „Netikėtų susitikimų“ žaidimą, kad surastum sau tinkamus naudotojus. Tai yra puikus būdas pralaužti ledus ir pradėti pokalbius!

Žaisk „Netikėtus susitikimus“

Ar tau patinka „Žemaitija“?