Klaipėdos pareigūnai sulaikė porą, kvaišalų pirmtakus galimai pardavinėjusią kilogramais (Video)


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai sulaikė su organizuotu nusikalstamumu siejamą asmenį, pas kurį aptikti labai dideli psichotropinės medžiagos pirmtako kiekiai.
Uostamiesčio teisėsaugininkai, bendradarbiaudami su Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnais, sulaikė 1960 metais gimusį Šilutės rajono gyventoją. Vyras, susijęs su organizuotu nusikalstamumu, anksčiau 6 kartus teistas, tarp jų – ir už išžaginimą Lietuvoje, už pasikėsinimą nužudyti bei neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais Švedijoje, niekur nedirba.
Sulaikytasis įtariamas tuo, jog su sugyventine neteisėtai labai dideliais kiekiais laikė ir pardavinėjo cheminį junginį, iš kurio galima pagaminti psichotropinę medžiagą – (met)amfetaminą. Turima duomenų apie įtariamojo sąsajas su laisvės atėmimo bausmę už narkotikų kontrabandą į Norvegiją atliekančiu nuteistuoju.
Sugyventiniai sulaikyti po to, kai bandė realizuoti apie 6 kg kvaišalų. Apie 4 kg pirmtako teisėsaugininkai aptiko kratos metu.
Įtariamasis suimtas 3 mėnesiams, jo sugyventinei paskirta švelnesnė kardomoji priemonė.
Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).
Už neteisėtą disponavimą narkotinių ar psichotropinių medžiagų pirmtakais (prekursoriais) labai dideliais kiekiais baudžiama laisvės atėmimu nuo 6 iki 10 metų.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir nepripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.


Video medžiaga:
https://youtu.be/hoY3TftJOAE


Andrius, 32

2018-02-08

Prisijunk prie „Žemaitija“


Prisijunk su „Facebook“

Ar tau patinka „Žemaitija“?