Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai aktyviai vykdo greičio kontrolę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje.
Balandžio 5 d. nustatyta 10 vairuotojų, kurie viršijo leistiną greitį daugiau kaip dvidešimt, bet ne daugiau kaip trisdešimt kilometrų per valandą, vienas – daugiau kaip trisdešimt, bet ne daugiau kaip keturiasdešimt kilometrų per valandą, trys – daugiau kaip keturiasdešimt, bet ne daugiau kaip penkiasdešimt kilometrų per valandą ir vienas – daugiau kaip penkiasdešimt kilometrų per valandą. Pastarajam bus atimta teisė vairuoti vieną mėnesį.
Vykdant prevencinę priemonę, policijos pareigūnams važiuojant iš Mažeikių link Telšių, ties Nevarėnų mstl., buvo pastebėtas į priešingą pusę, link Mažeikių, važiuojantis automobilis angliškais valstybiniais numeriais, kuris kovo 14 d. buvo sustabdytas Telšiuose, Muziejaus g., ir jame buvo rasta galimai narkotinės medžiagos, o vairuotojas apsvaigęs nuo narkotinių medžiagų. Pareigūnai apsisukę, ėmė vytis dideliu greičiu lekiantį automobilį. Gaudynės tęsėsi apie 19 km. Automobilis buvo pastebėtas sustojęs pravažiavęs Mažeikių r., Tirkšlių mstl., atsitrenkęs į kelio ženklą. Vairuotojo automobilyje nebebuvo. Tačiau gero fizinio pareigūnų pasirengimo dėka, pažeidėjas buvo greitai sugautas. Vyras, gimęs 1988 m., gyvenantis Mažeikiuose, paaiškino, kad bėgo, nes yra praradęs teisę vairuoti. Jam buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas už pasitraukimą iš eismo įvykio vietos ir vairavimą neturint teisės vairuoti, automobilis nedraustas privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu, neatlikta valstybinė techninė apžiūra. Taip pat buvo surašytas administracinio nusižengimo protokolas už teisėtų pareigūnų reikalavimų nevykdymą. (Nuotraukas pridedamos).
Balandžio 11 d. Taip pat vykdyta greičio kontrolė, kurios metu užfiksuoti 9 nustatyto greičio viršijimo daugiau kaip dvidešimt, bet ne daugiau kaip trisdešimt kilometrų per valandą, atvejai, 4 – daugiau kaip keturiasdešimt, bet ne daugiau kaip penkiasdešimt kilometrų per valandą, vienas iš jų pradedantysis vairuotojas, kuriam atimta teisė 6 mėnesiams, važiavo viršydamas greitį 42 kilometrus per valandą gyvenvietėje, du - daugiau kaip penkiasdešimt kilometrų per valandą atvejai su teisių atėmimu, vienai pradedančiajai vairuotojai, kuri viršijo pritaikius paklaidą 58km/h, atimtas vairuotojo pažymėjimas vieniems metams, kitam, kuris viršijo greitį pritaikius paklaidą 60 km/h, vairuotojo pažymėjimas atimtas vienam mėnesiui.

Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija2018-04-16