Gegužės 15 d., 13.40 val. Kelmės r. Kukečių sen., Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjams apsilankius pas vyrą (gimęs 1958 m.) namuose, buvo rasti 7 pakeliai cigarečių „Korona Slim“ be banderolių ir vienas litras naminės degtinės, kurią, kaip teigė vyras, laikė savo reikmėms. Tačiau neapsiriboję šiuo radiniu, policijos pareigūnai tęsė apžiūrą vyro gyvenamosiose ir pagalbinėse patalpose.

Užėjus į pagalbines patalpas, Veiklos skyriaus tyrėjai pastebėjo elektros pagalba veikiantį aparatą, gamybos procese. Prietaisas galimai skirtas gaminti nelegaliam denatūruotam etilo alkoholiui. Prie aparato rastas 20 litrų baltos spalvos indas, kuris buvo pilnas skysčio, turinčio specifinį naminės degtinės kvapą ir 30 litrų brogos.
Policijos pareigūnų „radinys“, skirtas gaminti „naminukei“ buvo konfiskuotas, o asmens atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 201 str. (Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas). Už rastus 7 pakelius cigarečių be banderolių, vyras taip pat atsakys ir administracine tvarka.


2018-05-19