Šių metų vasario – balandžio mėnesiais vyko Ventos krepšinio lygos Veteranų 40+ krepšinio turnyras Akmenės cemento taurei laimėti, kurį kartu su partneriais BK „Saldus“ ir Akmenės rajono sporto centru organizavo ir vykdė VŠĮ „Sporto ir laisvalaikio klubas“.

Turnyre dalyvavo 7 komandos iš Lietuvos ir Latvijos: Ventos, Akmenės, Saldus, Zirni, Mažeikių, Kuršėnų, N.Akmenės. Buvo sužaisto 28 rungtynės Ventos, N.Akmenės ir Saldus (Latvija) miestuose.
Tai dalis 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto BVENTA, Nr. LLI-237, „Sveikos gyvensenos krepšinio entuziastų tinklo sukūrimas Ventos upės bendruomenėse“

I vietą laimėjo Kuršėnų SK Kristalas
II vietą - Mažeikių "Impeka"
III vietą - N.Akmenės "Cementininkas"
IV liko svečiai iš Latvijos - Zirni/Dobele-Tenax komanda.

Simbolinio penketo žaidėjai: Juris Liepins (Tenax), Giedrius Ruškys (Cementininkas), Vygandas Poleikis (Impeka), Kazimieras Šleževičius (Kristalas), Tomas Auga (Kristalas).

Projekto pagrindinis tikslas yra sukurti tarptautinį sveikos gyvensenos krepšinio entuziastų tinklą Saldus ir Akmenės rajonuose.Projektas dalinai finansuojamas Europos Sąjungos fondų lėšomis pagal 2014–2020 m. INTERREG V-A Latvija-Lietuva programą.


Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/Ventos.krepsinio.lyga2018-05-04