Šiandien Klaipėdos apskrities policijoje jau minėta artėjanti Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Šia proga prisiekė keletas naujai priimtų policijos pareigūnų, buvo apdovanoti tarnyboje pasižymėję kolegos.

Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas, antrojo valstybės gimtadienio proga linkėjo pareigūnams ir darbuotojams būti tikrais savo valstybės, jos žmonių sargais ir, žinoma, patriotais.

Keletą metų iš eilės Kovo 11-osios proga Vyriausiajame policijos komisariate organizuotas Protų mūšis šiemet išaugo į dar didesnį renginį, kuriame intelekto lygyje kovėsi nebe vien skirtingų policijos padalinių darbuotojai, bet ir svečiai iš Klaipėdos apygardos bei apylinkės teismų, Regionų apygardos administracinio teismo Klaipėdos rūmų, Lietuvos didžiojo kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono, VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės, Klaipėdos apygardos prokuratūros, Klaipėdos teritorinės muitinės.

Protų mūšio dalyvių iš penkių narių sudarytos komandos turėjo atsakyti ne tik į rimtus, pavyzdžiui, su Lietuvos istorija susijusius klausimus, bet ir nuotaikingus.

„Dauguma šalių turi tokias ministerijas kaip Teisingumo, Švietimo, Žemės ūkio ir panašiai. Bet Butanas turi vieną unikalią. Kokia ji?“, – skambėjo vienas iš klausimų. Tikite ar ne, atsakymas yra „Laimės ministerija“. Gal todėl Butano karalystė, Pasaulinio laimės žemėlapio duomenimis, laikyta laimingiausia Azijoje ir aštuntąja pagal laimingumo lygį pasaulyje?

Pertraukėlių metu susirinkusiuosius gyvai gitara atliekama lietuviška muzika linksmino Klaipėdos apskr. VPK Kelių policijos tarnybos pareigūnas Nerijus Stankus.

Visi Kovo 11-ajai skirto policijos organizuoto Protų mūšio dalyviai apdovanoti simbolinėmis atminimo dovanomis ir pakviesti nepraleisti progos susirungti žiniomis ateinančiais metais.

Pirmąją vietą protų mūšyje „šiuo atveju“ laimėjo Klaipėdos apygardos teismo komanda pavadinimu „AD HOC“. Nuoširdžiausiai sveikiname kolegas.


2018-03-11