Tęsiami sausio pradžioje pradėti susitikimai su Telšių rajono seniūnijų atstovais, svarbiems klausimams, susijusiems su gyventojų saugumo didinimu, aptarti. Tad šią savaitę Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi Telšių rajono Ryškėnų ir Degaičių seniūnijų seniūnai su seniūnaičiais bei kitais aktyviais bendruomenės nariais.
Apžvelgiant situaciją Ryškėnų seniūnijoje, seniūnė Gražina Sukurienė pasidžiaugė glaudžiu policijos pareigūnų ir Ryškėnų bendruomenės bendradarbiavimu, konstruktyviai sprendžiant iškilusias problemas, didinant gyventojų saugumą. Kaip pastebėjo Telšių apskr. VPK viršininkas Remigijus Rudminas, vienas iš svarbių šios seniūnijos gyventojų saugumą didinančių rodiklių – aktyvus seniūnaičių įsitraukimas į seniūnijos veiklą, sprendžiant gyventojams aktualius klausimus. Kaip vienas tokių paminėtas eismo saugumo didinimas, priimant atitinkamus kelių ženklinimo bei važiavimo greičio ribojimo sprendimus, padėsiančius dar labiau užtikrinti saugumą. Susitikimo metu taip pat kalbėta apie pravažiuojamame kelyje esančios Ryškėnų seniūnijos problemą – šiukšlinimą pamiškėse bei pakelėse. Neatmetama galimybė, kad ši situacija šiemet vėl kartosis, tad bus ieškoma efektyvių jos sprendimo būdų.
Su Degaičių seniūnijos seniūnu Antanu Kontrimu ir aktyviais šios bendruomenės nariais kalbant apie saugumą, didesnių problemų neįvardyta, tačiau aptarta viena iš saugumą didinančių galimybių – vaizdo stebėjimo kamerų įrengimas. Apie šią galimybę kalbėta ir susitikime su Ryškėnų bei kitų seniūnijų atstovais. Kaip ir ankstesnių susitikimų metu, Telšių apskr. VPK viršininko pavaduotojas Robertas Jagminas akcentavo vaizdo stebėjimo kamerų naudą ne tik viešajai tvarkai palaikyti ir saugumui užtikrinti stebimoje miestelio teritorijoje, bet ir kaip vieną iš svarbių priemonių aiškinant įvairaus pobūdžio nusikalstamas veikas. Dar didesnio efektyvumo būtų galima siekti įrengtas vaizdo stebėjimo kameras sujungus į veną bendrą tinklą.
Tikimasi, kad bendri siekiai ir maksimalus įdirbis suteiks galimybę efektyviai užtikrinti gyventojų saugumą visose Telšių rajone seniūnijose, o pastebėtas problemas bus galima operatyviai išspręsti.


Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Aušra Blaževičienė
Tel.: (8 444) 72416, 8 633 93303, el. p.: ausra.blazeviciene@policija.lt


2019-01-28