Praėjusį šeštadienį(2018-08-18) įvyko jau septintasis MotoTourism Rally, kurio metu motociklininkų komandos startuoja iš įvairių Lietuvos vietų ir finišuoja Birštone. Šiais metais ralis buvo skirtas Lietuvos šimtmečiui. Ralio tikslas yra aplankyti kiek galima daugiau Lietuvos vietų(šiais metais jų buvo 38) pagal pateiktą žemėlapį ralio pradžiai, neviršijant vidutinio greičio ir įsitenkant į 10 valandų laiko limitą.

Šiais metais ralyje dalyvavo ir aštuonių moto mėgėjų komanda pavadinimu Kuršėnai: Antanas, Monika, Reda, Tomas, Vaida, Valdemaras, Vygandas ir Vytautas. Per dieną nuvažiuota per 700 km(su grįžimu namo). Pravažiuota ir greitų ruožų, ir žvyrkelių. Išklausyta daug istorijų, sužinota daug apie Lietuvos istoriją, kultūrą.

Kelionė prasidėjo nuo „egzamino“ Šiaulių Regitroje, kur reikėjo įveikti „gyvatėlę“, sekanti aplankyta Lino Žaliuko paroda fotografijos muziejuje apie tarpukario motociklininkų madas. Toliau Plungė ir laikrodis su viena rodykle. Iš Plungės Tverai su savo senąja bažnyčia, vėliau Kražiai su savo istorija. Sekantis sustojimo punktas Smalininkai, kur ralio dalyvius sustabdė pasienio prižiūrėtojas Fricas, pasodino į tamsiąją ir nusiuntė mokytis pas griežtą panelę mokytoją. O galutinė aplankyta vieta Griškabūdžio bažnyčia. Na o ralio finišas Birštone.

kursenai.lt


2018-08-21