Viešojoje erdvėje kone kasdien galime išvysti policijos pareigūnų nuotraukų, užfiksuotų įvairiausiuose Lietuvos kampeliuose. Dažniausiai tarnybos metu uniformuoti pareigūnai gyventojų pastebimi įvairių reidų metu: tikrinantys vairuotojų blaivumą, fiksuojantys automobilių važiavimo greitį ar tiesiog kontroliuojantys eismo dalyvius pasirinktoje vietoje. Rugsėjo 3-iosios popietę, Telšių mieste, Vilniaus g., pro gyventojo akis nepraslydo ir kilnus policijos pareigūnų poelgis – pagalba garbaus amžiaus vairuotojui.

Socialinio tinklo Facebook paskyroje „Telšių pilietinis forumas“ pasirodžius gyventojo užfiksuotai nuotraukai su prierašu „Galime pasidžiaugti mūsų Telšių policijos pareigūnų geranoriškumu padėti“, netrukus išsiaiškinti ir gyventojui talkinusių pareigūnų vardai. Paaiškėjo, kad sprogus garbaus amžiaus piliečio vairuojamo automobilio padangai, pagalbon atskubėjo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai Aurelija Pociutė ir Laimonas Lukauskas. Kaip pasakojo patys pareigūnai, patruliuodami Telšių mieste, jie pastebėjo kelyje sustojusį automobilį, šalia kurio stovėjo senolis. Sustojus pasiteirauti, ar vyrui reikalinga pagalba, paaiškėjo, kad sprogus automobilio padangai, vairuotojas savo jėgomis neįstengė pats jos pakeisti.

Turimais įrankiais pradėjus keisti padangą, policijos pareigūnams savo pagalbą pasiūlė ir įvykį pastebėjęs pilietiškas jaunuolis. Bendrų pastangų dėka, visi varžtai buvo įveikti, o sprogusi padanga pakeista sveika. Palinkėjus sėkmingo ir saugaus kelio, vairuotojas galėjo toliau tęsti savo kelionę.


2018-09-10