Sausio 29-ąją Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnams patruliuojant Telšių rajone, apie 17.20 val., Rainių gyvenvietėje buvo pastebėta policijai gerai žinoma, praeityje ne kartą bausta vietos gyventoja (gimusi 1946 m.). Siekiant prevenciškai pabendrauti su pažeidinėti įstatymus linkusia moterimi, buvo nuspręsta ją užkalbinti.

Policijos pareigūnams bendraujant su moterimi ir kilus įtarimų dėl jos elgesio, šalia esančiame griovyje, sniege, aptikti du plastikiniai maišeliai, kuriuose buvo rasta 110 pakelių akcizais apmokestinamų prekių – cigarečių „FEST“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Svarstant, jog cigaretes griovyje slėpusi ir jomis neteisėtai disponavusi moteris gali būti įrengusi ir daugiau slėptuvių, nuspręsta patikrinti ir aplinkinę teritoriją, esančią netoliese nuo jos gyvenamosios vietos. Policijos pareigūnams sekant sniege paliktais pėdsakais, jie atvedė ir iki didesnio kiekio kontrabandos. Įvairiose vietose lauke, ūkiniame pastate bei moters namuose iš viso rasta 540 pakelių cigarečių „Fest“ ir „Minsk“ su baltarusiškomis banderolėmis.

Savo gyvenimo būdo nekeičianti Rainių miestelio gyventoja patraukta baudžiamojon atsakomybėn pagal LR BK 199-2 str.


2019-01-31