Praėjusios savaitės viduryje, Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai pasibeldė į sutuoktinių, gyvenančių Ežero gatvės daugiabutyje, duris.
Į „svečius“ pareigūnai atėjo todėl, kad jau turėjo informacijos, jog šie prekiauja namine degtine, nelegaliais rūkalais, Latvijoje pirktu alumi ir stipresniais alkoholiniais gėrimais.
Pareigūnai namo bendrojo naudojimo patalpose rado vyrui ir moteriai priklausančias keturias plastikines talpas su 16 litrų naminukės, daugiau nei 90 pakelių kontrabandinių cigarečių ir daugiau nei 250 litrų Latvijoje nupirkto alaus.
Tyrimo metu paaiškėjo, kad „verslą“ sutuoktiniai pradėjo praėjusių metų pabaigoje, paskaičiavę, jog pigiau įsigytas alus Latvijoje gali būti gan pelningai realizuojamas Lietuvoje.
Pirkėjų atsirado, todėl į Latviją porelė vyko dažnai, grįždama pilnai pakrautu automobiliu.
Kur alus, ten degtinė ir cigaretės….
Nutarę, kad šie gėrimai ir cigaretės vieni be kitų nedera, sutuoktiniai iš „tiekėjų“ pradėjo supirkinėti ir perparduoti naminę degtinę ir kontrabandines cigaretes.
Kovo 7 d. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai nelegalią prekybą sustabdė ir dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių laikymo ir realizavimo pradėjo ikiteisminį tyrimą.
Taip pat 31-ių metų šiauliečio ir 33-jų metų jo žmonos laukia administracinė atsakomybė dėl kontrabandinių cigarečių ir alaus laikymo ir realizavimo.

2018-03-14