Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė asmenį, kuris uostamiestyje įtariama dideliais kiekiais platino narkotinę medžiagą – kanapes.
Įtariama, kad narkotikus platino 11 kartų už vagystes, viešosios tvarkos pažeidimą bei plėšimus teistas daugiabučio Minijos g. gyventojas. 2017 m. už viešosios tvarkos pažeidimą nuteistam asmeniui bausmės vykdymas atidėtas ir jam buvo paskirta probacija. Nuteistasis taip pat buvo įpareigotas dirbti ir nevartoti psichiką veikiančių medžiagų.
Probuojamasis sulaikytas 2018 m. gruodžio mėn. pradžioje likus 5 d. iki išregistravimo iš probuojamųjų asmens duomenų registro termino. Kratos sulaikytojo bute metu KPONTV pareigūnai rado daugiau nei 1 kg pardavimui paruoštų ir neišfasuotų kanapių bei galimai kitų kvaišalų. Įtariamasis suimtas.
Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius (ONKTS).
Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 8 metų.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.2019-03-14